Magnety a sestavy

Goudsmit Magnetic Supplies je dodavatelem permanentních magnetů a jedním z několika málo evropských dodavatelů magnetů, který disponuje oběma certifikacemi ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009 i AS9100c. Z tohoto titulu můžeme provádět vnitřní procesní audity v souladu s VDA6.3. To nám umožňuje působit v mnoha tržních segmentech, například v automobilovém průmyslu, v ropném a plynovém průmyslu, ve zdravotnictví a v mnoha odvětvích zabývajících se ekologickými technologiemi.
Využíváme distribuční síť s globální působností a nabízíme podporu našich zkušených inženýrů z oddělení výzkumu a vývoje a zajišťování kvality, kteří mají k dispozici to nejmodernější měřicí vybavení.

Goudsmit Magnetic Supplies: odbornost, empatie, spolehlivost.

Permanentní magnety

Permanentní magnety

Hrníčkové magnety a elektromagnety

Hrníčkové magnety a elektromagnety

Magnetické sestavy

Magnetické sestavy

Zajištění kvality

Zajištění kvality

Případová studie pro magnety a sestavy

Společnost Goudsmit vyrábí pro automobilový průmysl permanentní magnety, které musejí splňovat extrémně vysoké standardy. Během celého procesu investujeme značné množství času do zkoušek a měření našich magnetů s využitím nově zakoupeného měřicího vybavení. Jde například o 3D optický skener a ruční XRF analyzátor. Používání těchto měřicích technik představuje pro zákazníky přidanou hodnotu, protože pak mají u svého trvalého magnetu v daném prostředí či sestavě jistotu požadovaných materiálových vlastností, rozměrů a chování. Nákup těch správných surovin a nepřetržitá kontrola kvality jsou zárukou dodávky magnetických součástí, které splňují aktuální kvalitativní standardy ISO-TS 16949.

Magnety a součásti pro automobilový průmysl
3D skener pro magnety a součásti