Probíhá filtrování...

Magnety a sestavy

Goudsmit Magnetic Supplies je dodavatelem permanentních magnetů a jedním z několika málo evropských dodavatelů magnetů, který disponuje oběma certifikacemi ISO 9001:2015, IATF16949:2016 i AS9100D. Z tohoto titulu můžeme provádět vnitřní procesní audity v souladu s VDA6.3. To nám umožňuje působit v mnoha tržních segmentech, například v automobilovém průmyslu, v elektromobilitě, v ropném a plynovém průmyslu, ve zdravotnictví a v mnoha odvětvích zabývajících se ekologickými technologiemi.

Využíváme distribuční síť s globální působností a nabízíme podporu našich zkušených inženýrů z oddělení výzkumu a vývoje a zajišťování kvality, kteří mají k dispozici to nejmodernější měřicí vybavení.

Goudsmit Magnetic Supplies: odbornost, empatie, spolehlivost.

Permanentní magnety

Permanentní magnety

Permanentní magnety hrají důležitou roli v aktuálním technologicky pokročilém prostředí. Jsou nepostradatelné v elektrotechnice, kde se mimo jiné používají v generátorech, motorech a relé.
Hrníčkové magnety a elektromagnety

Hrníčkové magnety a elektromagnety

Hrníčkové magnety a kulaté elektromagnety poskytují vysokou magnetickou sílu, snadno se používají a nabízejí flexibilní instalační možnosti. Dodávají se v různých kvalitách, verzích a upevňových silách.
Magnetické sestavy

Magnetické sestavy

Moderní výrobní a montážní zařízení společnosti Goudsmit nabízejí všechny možnosti k sestavení, testování a měření prototypů.
Zajištění kvality

Zajištění kvality

Společnost Goudsmit využívá pokročilé meřicí přístroje za účelem zajištění toho, že naše produkty budou splňovat požadavky zákazníků. Měříme a analyzujeme geometrické i magnetické vlastnosti.

Případová studie pro magnety a sestavy

Společnost Goudsmit vyrábí pro automobilový průmysl permanentní magnety, které musejí splňovat extrémně vysoké standardy. Během celého procesu investujeme značné množství času do zkoušek a měření našich magnetů s využitím nově zakoupeného měřicího vybavení. Jde například o 3D optický skener a ruční XRF analyzátor. Používání těchto měřicích technik představuje pro zákazníky přidanou hodnotu, protože pak mají u svého trvalého magnetu v daném prostředí či sestavě jistotu požadovaných materiálových vlastností, rozměrů a chování. Nákup těch správných surovin a nepřetržitá kontrola kvality jsou zárukou dodávky magnetických součástí, které splňují aktuální kvalitativní standardy ISO-TS 16949.

Magnety a součásti pro automobilový průmysl
3D skener pro magnety a součásti