Probíhá filtrování...

Automobilový průmysl (magnety)

Permanentní magnety ve vozidlech

Permanentní magnety v různých typech materiálů, např. neodym (NdFeB), kobalt samaritý (SmCo), ferit, AlNiCo a plastem potažené magnety, se používají v mnoha různých automobilových dílech (např. zámky dveří, střešní okna, ABS, reproduktory, stěrače, regulátory elektrických oken) a díky tomu jsou magnety v našich autech nepostradatelné. Máme na paměti, že v tomto odvětví je bezpečnost nejvyšší prioritou, ale kvalitu zde stavíme nade vše.

Společnost Goudsmit je jedním z mála evropských dodavatelů magnetů, který je certifikovaný podle ISO 9001:2015 a IATF 16949:2016 a je schopný provádět audity interních procesů v souladu s VDA6.3. Spolu s pokročilými měřicími přístroji to zajišťuje, že každý aspekt našich magnetů splňuje platné požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Společnost Goudsmit také dodává magnety pro bezpečnou manipulaci s plechy v automobilovém průmyslu.

automobilové magnety

Produkty

Neodymové magnety (NdFeB)

Neodym-železo-borité (NdFeB) magnety jsou společností Goudsmit dodávány pod značkou Neoflux®. Jde o nejsilnější magnet s velmi vysokým energetickým součinem.

Více informací

Samarium-kobaltové magnety (SmCo)

Samarium-kobaltové magnety (SmCo) mají vynikající magnetické vlastnosti, nízký teplotní koeficient a vysokou stabilitu.

Více informací

AlNiCo magnety

AlNiCo magnety jsou vyrobeny z hliníku, niklu a kobaltu. Většina AlNiCo magnetů je litých. Mohou zaujímat složité tvary.

Více informací

Feritové magnety

Feritové magnety nebo keramické magnety jsou nejpoužívanější magnety. Použití feritových magnetů je velmi široké.

Více informací

Plastem spojované neodymové magnety

Plastem spojované neodymové magnety mohou být vyrobeny ve složitých formách pomocí lisování nebo protlačování.

Více informací

Neodymové (NdFeB) hrníčkové magnety

Neodymové hrníčkové magnety patří k nejsilnějším hrníčkovým magnetům v našem portfoliu. O ochranu produktu proti korozi se stará povlak z niklu, zinku nebo santoprenu.

Více informací

Samarium-kobaltové (SmCo) hrníčkové magnety

Samarium-kobaltové (SmCo) hrncové magnety nabízejí jedinečnou kombinaci vysoké magnetické síly a vysoké provozní teploty.

Více informací

Ultrazvukové svařování magnetů

Ultrazvukové svařování je prostředek zapouzdření magnetů nebo zajištění jejich pláště. Jedná se o metodu svařování, při které jsou předměty spojovány pomocí vysokofrekvenčních ultrazvukových akustických vibrací.

Více informací

Lepení magnetů

Společnost Goudsmit používá k výrobě sestav lepidla. Přesně víme, kolik lepidla použít, a znám nejlepší proces zrání, což je obojí nezbytné k zajištění správného fungování produktu.

Více informací

Zapouzdření magnetů

Magnety jsou zapouzdřeny, když musí být zcela zakryty z důvodů prostředí. Jedná se o vynikající metodu bezpečné montáže součástí.

Více informací

Injekční vstřikování magnetů

Injekční vstřikování se obvykle používá ke spojování magnetů a plastů bez lepení. Jedná se o technicky vyspělé řešení, které vyžaduje přesné formy a magnety. Společnost Goudsmit to všechno má.

Více informací

Mechanická montáž magnetů

Nalisování a šrouby jsou nerizikové metody montáže magnetických systémů. Mechanická montáž se někdy upřednostňuje, protože je snadné ji vyzkoušet a zkontrolovat.

Více informací

AlNiCo hrníčkové magnety

Hrníčkové magnety ze slitiny AlNiCo disponují vysokou aplikační teplotou. Kryt je ocelový a obsahuje nezmagnetovatelnou vložku.

Více informací

Feritové hrníčkové magnety

Ferritové nebo keramické hrníčkové magnety se vkládají do kovového válce, který se stará o odstínění magnetického pole. Minimální instalační výška poskytuje řadu konstrukčních výhod.

Více informací

Elektromagnety

Kulaté elektromagnety jsou přepínatelné. Slouží pro sběr, polohování nebo přidržování produktů.

Více informací

Optický 3D skener

Pomocí optického 3D skeneru lze změřit úplnou geometrii předmětu, analyzovat ji a zaznamenat s dokonalou přesností.

Více informací

Permagraf

Pomocí permagrafu stanovujeme přesné magnetické vlastnosti a porovnáváme je s požadovanými specifikacemi.

Více informací

3D fluxmetr

Hranice ideálně prochází přesně mezi severním a jižním pólem a kolmo k severo-jižní ose. Pomocí 3D fluxmetru měříme skutečnou úhlovou odchylku.

Více informací