Probíhá filtrování...
Probíhá filtrování...

Magnetické sestavy

Vysoce kvaltiní magnetické sestavy

Moderní výrobní a montážní zařízení společnosti Goudsmit Magnetics disponuje vším potřebným pro výrobu, testování a měření magnetických sestav, prototypů a sérií. K výrobě magnetů se stálou kvalitou a sledovatelností používáme robota. To je důležité pro spolupráci s kosmickým průmyslem.

Magnetická sestava RobofrOK

Automatizovaná výroba magnetických součástí

Společnost RobofrOK zastává filozofii „bezproblémového prvního uvedení do provozu“ a ve svém názvu nese speciálně zaměřenou výrobní oblast, ve které vyrábíme magnetové systémy a magnetické součásti, které jsou zcela bez vad spojených s výrobou. S optimálně organizovanými procesy a flexibilními výrobními linkami společnost RobofrOK zajišťuje poloautomatizovaný výrobní proces při konstantní teplotě. Garantujeme rychlé dodání, plnou sledovatelnost, transparentnost a vysokou kvalitu. Pomocí 3D tiskárny vytváříme pro zákazníky prototypy a změny pro robota. To zajišťuje krátké časy obratů. Dovězte se více o robotizaci magnetických sestav uvnitř RobofrOK a poté si přečtěte naše zprávy.

Je magnetická sestava vhodná pro vaši aplikaci?

Poptávka po složitých součástech a výrobcích s integrovanými magnety stále roste, což vyžaduje odborné znalosti v oblasti technologie magnetů. Náš tým zkušených inženýrů zjišťuje, jaká magnetická sestava poskytuje pro vás ten správný magnetický výkon a současně přispívá k úsporám nákladů a delší životnosti. Prostřednictvím různých výrobních metod, materiálů a magnetických slitin vyrábíme zakázkové magnetické sestavy. Chcete-li získat více informací, kontaktujte nás ještě dnes.
Kontaktujte nás e-mailem „supplies@goudsmit.eu“ nebo telefonicky kontaktujte naše odborníky na magnety na tel. č. +31 (0)40 221 9015.

Výrobní metody

Společnost Goudsmit Magnetics má odborné zkušenosti s následujícími metodami pro výrobu magnetických sestav:

Více informací o magnetických sestavách a řešeních, které nabízejí pro mnoho magnetických aplikací, naleznete níže.

Jaké výhody magnetické sestavy nabízejí?

Magnetická sestava se skládá z kombinace magnetů a nemagnetických materiálů, které společně často tvoří silnější magnetické pole. Nemagnetické materiály chrání magnety před poškozením. Přispívají rovněž k mechanicky silnějšímu magnetickému systému. K dispozici jsou také magnetické sestavy se speciálními upevňovacími schopnostmi pro držení nebo zabezpečení předmětů.

 1. Silnější magnetické pole

  Magnetická sestava je nejen mechanicky silnější, má také větší magnetickou sílu než magnety. To je umožněno tím, že kromě magnetu jsou součástí magnetického okruhu také vodivé prvky. Tato magnetická síla je největší, když je magnetická sestava v přímém kontaktu s obrobkem. Magnetické pole značně ovlivňuje i ten nejmenší otvor ve formě vzduchové mezery, povlak nebo nečistoty.

 2. Magnet s pláštěm je mechanicky silnější

  Magnetické slitiny jsou obvykle slabé. Vlivem neustálého mechanického zatěžování dochází k oddělování částic. Tím dochází k ztrátě objemu magnetu. V důsledku toho slábne magnetické pole. Magnet může být vyroben s ochranným pláštěm nebo pouzdrem, které těmto účinkům zabraňují. Zcela uzavřený magnetický systém může být rovněž nezbytný kvůli požadavkům životního prostředí. Společnost Goudsmit Magnetics nabízí různé možnosti montáže, kdy magnet je opatřen plastovým, železným kovovým nebo neželezným kovovým pláštěm. Zde si můžete přečíst více informací o zastřikování, zapouzdřování a injekčním vstřikování magnetu. Chcete-li získat doporučení, kontaktujte nás e-mailem „supplies@goudsmit.eu“ nebo telefonicky kontaktujte naše odborníky na magnety na tel. č. +31 (0)40 221 9015.

 3. Magnety mohou být opatřeny pryžovou vrstvou, která chrání před poškozením.

  Magnet potažený pryží zabraňuje poškrábání povrchů. Tento typ magnetu má rovněž vyšší smykovou sílu, takže je ideální pro svislé aplikace, jako je zavěšování bílých desek na ocelové stěny. Plášť navíc chrání systém magnetu před vlhkostí a nečistotami. Pogumovaný magnet lze používat ve vlhkých a venkovních prostředích. Naši řadu pogumovaných nástěnných magnetů naleznete zde

 4. Magnetické upevňování předmětů

  S využitím technologie lisovaného uložení a šroubů vyrábíme magnetické sestavy se závitovým otvorem nebo závitovým trnem, jež jsou vhodné k montáži. Lze tak magneticky upevňovat předměty. Tyto magnetické součásti jsou snadno použitelné a šetří čas a peníze. Lepení, šroubování a nežádoucí vrtání otvorů jsou minulostí. Disponujeme standardní řadou magnetů a rovněž dodáváme a vyrábíme magnety na zakázku. Naši řadu montážních magnetů naleznete zde.

Produkty

Ultrazvukové svařování magnetů

Ultrazvukové svařování je prostředek zapouzdření magnetů nebo zajištění jejich pláště. Jedná se o metodu svařování, při které jsou předměty spojovány pomocí vysokofrekvenčních ultrazvukových akustických vibrací.

Více informací

Lepení magnetů

Společnost Goudsmit používá k výrobě sestav lepidla. Přesně víme, kolik lepidla použít, a znám nejlepší proces zrání, což je obojí nezbytné k zajištění správného fungování produktu.

Více informací

Zapouzdření magnetů

Magnety jsou zapouzdřeny, když musí být zcela zakryty z důvodů prostředí. Jedná se o vynikající metodu bezpečné montáže součástí.

Více informací

Injekční vstřikování magnetů

Injekční vstřikování se obvykle používá ke spojování magnetů a plastů bez lepení. Jedná se o technicky vyspělé řešení, které vyžaduje přesné formy a magnety. Společnost Goudsmit to všechno má.

Více informací

Mechanická montáž magnetů

Nalisování a šrouby jsou nerizikové metody montáže magnetických systémů. Mechanická montáž se někdy upřednostňuje, protože je snadné ji vyzkoušet a zkontrolovat.

Více informací