Probíhá filtrování...
Probíhá filtrování...

Magnetické sestavy

Moderní výrobní a montážní zařízení společnosti Goudsmit nabízejí všechny možnosti k sestavení, testování a měření prototypů.
Poptávka po kompletních systémech, ve kterých jsou zpracovávány magnety, neustále roste a to vyžaduje konkrétní odborné znalosti v oblasti technologie magnetů.

Společnost Goudsmit Magnetic Supplies má ty správné odborníky a zkušenosti k vývoji a implementaci vysoce kvalitních technických řešení s magnetickou technologií.

Společnost Goudsmit poskytuje nejen skladové magnety, ale nabízí také řešení na zakázku. Zcela v souladu se specifikací zákazníka jsou vám magnetické sestavy k dispozici přímo na místě. Některé příklady použití, pro které společnost Goudsmit vyvinula magnetické sestavy na zakázku.

Produkty

Ultrazvukové svařování magnetů

Ultrazvukové svařování je prostředek zapouzdření magnetů nebo zajištění jejich pláště. Jedná se o metodu svařování, při které jsou předměty spojovány pomocí vysokofrekvenčních ultrazvukových akustických vibrací.

Více informací

Lepení magnetů

Společnost Goudsmit používá k výrobě sestav lepidla. Přesně víme, kolik lepidla použít, a znám nejlepší proces zrání, což je obojí nezbytné k zajištění správného fungování produktu.

Více informací

Zapouzdření magnetů

Magnety jsou zapouzdřeny, když musí být zcela zakryty z důvodů prostředí. Jedná se o vynikající metodu bezpečné montáže součástí.

Více informací

Injekční vstřikování magnetů

Injekční vstřikování se obvykle používá ke spojování magnetů a plastů bez lepení. Jedná se o technicky vyspělé řešení, které vyžaduje přesné formy a magnety. Společnost Goudsmit to všechno má.

Více informací

Mechanická montáž magnetů

Nalisování a šrouby jsou nerizikové metody montáže magnetických systémů. Mechanická montáž se někdy upřednostňuje, protože je snadné ji vyzkoušet a zkontrolovat.

Více informací