Probíhá filtrování...

Stručný popis

Injekční vstřikování se obvykle používá ke spojování magnetů a plastů bez lepení. Jedná se o technicky vyspělé řešení, které vyžaduje přesné formy a magnety. Společnost Goudsmit to všechno má.

Zjistit více

Vlastnosti

  • Často používaná metoda
  • Vhodná pro materiály s nízkým bodem tání
  • Nízké náklady a rychlá doba cyklu
  • Možnost několikanásobných forem
Potřebuji poradit
Injekční vstřikování magnetů

Podrobný popis výrobku

Injekční vstřikování magnetů je metoda tvarování termoplastů, tepelného tvrzení polymerů a kovů s nízkým bodem tání.
V procesu injekčního vstřikování tavíme plasty, dodávané jako granulát nebo prášek, k vytvoření tekuté hmoty a tu následně vstřikujeme pod vysokým tlakem do formy, ve které má dutina tvar požadovaného produktu. Chladnutím plast ztuhne a výsledkem je požadovaný produkt.
Výhodou slabšího produktu je, že náklady lze udržet na nízké úrovni a produkty chladnou rychleji, což umožňuje dosáhnout doby cyklu několika sekund.

Formy s několika dutinami se také používají, kde je potřeba uvést, že forma obsahuje několik dutin stejného tvaru, což umožňuje vyrábět velký počet stejného produktu během jednoho cyklu.

Injekční vstřikování je jednou z nejběžněji používaných metod tvarování plastových dílů a umožňuje vyrábět složité produkty. Vzhledem k relativně vysokým nákladům na vytvoření formy je však injekční vstřikování magnetů vhodné pouze pro masovou výrobu.

Zajímáte se o injekční vstřikování magnetů? Potom nás kontaktujte a my vám poskytneme další informace.