Probíhá filtrování...

Průmyslové magnetické systémy

Společnost Goudsmit Magnetic Systems navrhuje a vyrábí špičkové magnetické systémy určené pro magnetickou separaci, recyklaci, manipulaci s kovy, přepravu, zvedání, držení, zachycování a demagnetizaci, a to v nejrůznějších průmyslových odvětvích.
Funkční zakázková řešení jsou realizována díky intenzivní spolupráci mezi společností, prvovýrobcem a koncovým uživatelem. Vše je navíc podpořeno letitými znalostmi a špičkovým inženýrstvím. V průběhu celého procesu, tzn. od návrhu až po realizaci dodávky, nám jde především o funkční kvalitu.

Magnetická filtrace

Magnetická filtrace

Odstranění železných nečistot

Když potřebujete odstranit kovové částice, průmyslové magnetické separátory od společnosti Goudsmit Magnetic Systems jsou dokonalým řešením.
Recyklace & třídění

Recyklace & třídění

Magnetická separace kovů

Třídění řady produktů k vzájemné separaci kovů či jiných materiálů. K odstranění nečistot ze surovin nebo recyklaci cenných kovů z produktů.
Magnetická manipulace

Magnetická manipulace

Manipulace / přeprava

Pokud hledáte řešení pro sběr, přepravu nebo zvedání ocelových produktů, zjistíte, že magnetické manipulační systémy od společnosti Goudsmit Magnetic Systems jsou přesně tím, co hledáte.
Demagnetizace

Demagnetizace

Odstranění nežádoucího magnetismu

Když má magnetismus ve vašem produktu negativní dopad na kvalitu, můžete tento problém odstranit pomocí použití demagnetizačního zařízení.

Průmyslové magnetické aplikace

 
Magnetický filtr pro čokoládu

Jistě si mnozí vybaví, jak byly v tabulkách čokolády nalezeny kovové částice.

Instalace magnetů těmto nákladným situacím zabraňuje. A přesně toto je důvod, proč všechny potravinářské produkty nyní nejprve procházejí přes magnet, a teprve potom jsou zpracovávány či baleny. O magnetech pro potravinářský průmysl se dozvíte více zde.

 
Eddy current separátor neželezných kovů pro recyklaci

Cena neželezných kovů roste.

Je zřejmé, že je velký rozdíl, pokud regenerujete 88,8 % nebo 98,8 % materiálu. Lepší výtěžek = větší zisk. Společnost Goudsmit disponuje rozsáhle vybaveným zkušebním centrem, kde dokážeme určit, který systém pro vás bude z hlediska efektivity separace nejlepší. O získávání kovů se dozvíte více zde.

 
Magnetický gripper pro manipulaci v robotovi

Automatizace zrychluje výrobu.

A kdo by se o to nepokusil? Manipulační magnety jsou jednoduché, spolehlivé a dokáží výrazně zkrátit výrobní časy, například v automobilovém průmyslu. O manipulačních magnetech se dozvíte více informací zde.

 
Mobilní demagnetizační zařízení

Zmagnetizovaný ropovod.

"Projekt ropovodu se v Indii zpozdil kvůli magnetismu."
Svařovat magnetickou ocel je prakticky nemožné. Navíc přitahuje kontaminanty, které způsobují problémy například kvůli tomu, že brání správné adhezi nátěrů. Unikátním řešením pro demagnetizaci potrubí jsou demagnetizační tunely, které vás nežádoucího magnetismu zbaví. Vše o demagnetizaci se dozvíte zde.