Probíhá filtrování...

Automatizace

Magnety mohou mít zásadní význam pro automatizaci obchodních procesů. Zvažte použití, např. pro upevňování obrobku, aby mohlo být provedeno jeho broušení nebo leštění. Nebo vyslání signálu při dosažení určité polohy. A co zvedání výrobku a jeho přesunutí robotem do následujícího procesu. To vše je možné s našimi magnety pro koncové nástroje robotických ramen.

Nebo zvedání plechovek a sklenic během balení nebo vybalování. A dokonce zarovnávání dlouhých štíhlých výrobků, jako jsou hřebíky a šrouby, aby mohly být zabaleny do stejně velkého nebo menšího obalu. Magnety poskytují řadu možností ke zlepšování obchodních procesů a zajištění jejich vyšší účinnosti.

automatizační těžké břemenové magnety
automatizační paletizační magnet

Produkty

Magnetické grippery

Magnetické grippery jsou vhodné pro sběr plochých feromagnetických předmětů (např. lisovaných a perforovaných ocelových plechů).

Více informací

Grippery Magvacu® Combi

Grippery MagVacu® Combi jsou vhodné pro zvedání plochých feromagnetických a neferomagnetických předmětů (např. plechů z nerezové oceli a hliníku).

Více informací

Manipulační magnety Magswitch

Manipulační magnety Magswitch jsou vhodné pro zvedání plochých a nerovných feromagnetických částic.

Více informací

Elektromagnetické tyčové magnety

Elektromagnetické tyčové magnety jsou vhodné pro zvedání, uchycení a uvolnění malých feromagnetických předmětů, jako jsou ocelové plechy, potrubí, trubice, profily a odpadové kovové díly.

Více informací

Elektromagnetické hrníčkové magnety

Kruhové elektromagnetické hrníčkové magnety od společnosti Goudsmit Magnetic Systems jsou vhodné ke upevňování feromagnetických předmětů.

Více informací

Paletizační magnety s ocelovou skříní

Paletizační magnety s ocelovou skříní jsou vhodné pro paletizaci a depaletizaci portálovým jeřábem. Jsou k dispozici v různých verzích.

Více informací

Lehké paletizační magnety

Lehké paletizační magnety s hliníkovou skříní jsou vhodné pro paletizaci a depaletizaci ramenem robota. K dispozici v různých verzích.

Více informací

Přepínatelné magnetické čeřiče plechů

Čeřiče plechů s neodymovým magnetickým systémem, pneumaticky přepínatelné (zapnutí/vypnutí). Vhodné pro automatické procesy. Usnadňuje přidání nebo výměnu stohu plechů.

Více informací

Magnetické válce na plechy

Tyto magnetické válce jsou vhodné k přepravě feromagnetických plechů do a z výrobních strojů. Zachovávají si svou sílu natrvalo a snadno se instalují.

Více informací

Magnetické dopravníky s ozubeným pásem

Magnetické dopravníky s ozubeným pásem mohou přepravovat ocelové plechy (do tloušťky 5 mm) do a z výrobních strojů v situacích, které vyžadují rychlé zrychlení a zpomalení. S permanentními magnety nebo elektromagnety.

Více informací

Demagnetizační stoly

Demagnetizační desky se používají k odstranění magnetismu z plochých kovových produktů nebo produktů, které jsou zmagnetizovány pouze na jedné straně.

Více informací

Demagnetizační tunely s obdélníkovým průchodem

Určené pro dlouhé tenkostěnné produkty a materiály s nepravidelným povrchem. Lze je používat v kombinaci s dopravníkovým pásem nebo válcovým dopravníkem na produkty balené v krabicích nebo na paletách.

Více informací

Demagnetizační tunely s kruhovým průchodem

Vhodné k instalaci do potrubního systému a k demagnetizaci kulatých předmětů. Také pro spoje v tlačných pásech nebo kuličky v kuličkových ložiscích.

Více informací

Nízkofrekvenční demagnetizační tunely

Nízkofrekvenční demagnetizační tunely mají vysokou sílu průniku a jsou tedy vhodné pro silnostěnné nebo pevné předměty; také pro kalenou ocel nebo balené produkty.

Více informací

Demagnetizace - Služba na místě

Nežádoucí magnetismus také odstraňujeme formou služby. Můžete nám zaslat vás produkt nebo naši specialisté mohou přijet k vám a vyřešit problém na místě.

Více informací

Demagnetizační tyče

K demagnetizaci nářadí a součástí strojů v obtížně přístupných místech. Například v dílnách, nástrojárnách, výrobnách strojů a opravnách hodinek.

Více informací

Ruční demagnetizátory s kruhovým průchodem

K demagnetizaci nářadí a malých materiálů. Například vrtací korunky a dláta, nářadí a malé díly.

Více informací

Elektrický ruční břemenový magnet Magswitch

Tyto bezdrátové, elektricky spínané ruční břemenové magnety jsou vhodné pro zvedání plochých a zaoblených ocelových předmětů. Zapínání a vypínání tlačítkem na magnetu.

Více informací

Ruční magnet Magswitch

Ruční magnet Magswitch je vhodný pro zvedání plochých a zaoblených feromagnetických předmětů a snadno se zapíná a vypíná otočením knoflíku.

Více informací

Magnetický zvedák s prodlouženou rukojetí

Tento zvedák je vhodný ke zvedání plochých feromagnetických předmětů bez nutnosti ohýbání. Snadno se zapíná a vypíná otočením rukojeti.

Více informací

Mobilní demagnetizační zařízení

Kompaktní mobilní demagnetizační zařízení je flexibilní a snadno se přesouvá. Ideální pro obtížně dostupná místa nebo když nepotřebujete provádět demagnetizaci denně.

Více informací