Probíhá filtrování...

Minerály (hrubé)

Těžba rud a minerálů, jako je uhlí, železná ruda a zlato se provádí pomocí velkých zařízení, což může mít za následek, že do produktu budou vnikat velké cizí železné částice. Tím může docházet k poškození dopravníkových pásů a rozmělňovačů. Kromě toho se velké kusy kovu často nacházejí i v přepravovaném zboží tohoto typu. Na cestě ke konečnému zpracování se nad pásy umisťují silné velké magnety, a to do různých míst, aby nedošlo k poškození dopravního zařízení a pro koncového uživatele se zajistil produkt bez obsahu železa. Magnety také chrání zařízení proti extrémním škodám během drcení a mletí nebo v místech překládky.

elektromagnetický závěsný magnet

Produkty

Bubnové separátory - standardní - 3 000 gauss

Použití ve skluzech s volným pádem pro prášky, granuláty, vlákninu a hrubé materiály. Nevhodné pro potravinářství.

Více informací

Feritové závěsné separátory

Vhodné pro tenké až silné vrstvy a nevyžadují ovládací skříň. Velmi spolehlivé a dostupné v mnoha šířkách pásu. Příčná nebo podélná instalace nad dopravníkový pás.

Více informací

Neodymové závěsné separátory

Vhodné pro jemné frakce v tenkých vrstvách; také separují slabě magnetické částice. Není vyžadována žádná ovládací skříň. Příčná nebo podélná instalace nad dopravníkový pás. Také pro mobilní použití.

Více informací

Elektromagnetické závěsné separátory

Elektromagnetické závěsné separátory mají hluboko pronikající magnetické pole a jsou tedy vhodné pro velmi silné vrstvy. Je vyžadována ovládací skříň. Instalace příčně k dopravníkovému pásu nebo podélně s ním.

Více informací

EddyXpert - Eddy current separátor neželezných kovů

Všestranný; odolný eddy current separátor neželezných kovů. Mnoho možných kombinací pro požadované aplikace.

Více informací

EddyFines - Eddy current separátor neželezných kovů

Pokročilý, odolný eddy current separátor neželezných kovů. K separaci nejmenších neželezných částic.

Více informací

Elektromagnetické závěsné bloky

Odstraňování velkých kusů oceli z toku sypkého materiálu nebo v recyklačním odvětví. Vhodné pro velké výšky instalace. Lze je zapnout a vypnout.

Více informací