Probíhá filtrování...
Probíhá filtrování...

Demagnetizační tunely

Demagnetizační tunely jsou vhodné k demagnetizaci všech druhů produktů, které mají nežádoucí zbytkový magnetismus. Rozlišuje se mezi nízkofrekvenční a vysokofrekvenční demagnetizací; vysokofrekvenční tunely demagnetizují tenkostěnné ocelové produkty při frekvenci 50/60 Hz. Tunel lze připojit přímo k síťovému napájení. Nízkofrekvenční tunely jsou vyžadovány pro silnostěnné produkty, produkty z tvrdé oceli nebo pevné produkty a vyžadují speciální ovládací skříň (nízkofrekvenční generátor).

Pro automatizované demagnetizační procesy jsou demagnetizační tunely vhodné v kombinaci s dopravníkovým pásem nebo válcovým dopravníkem na požádání.

Chcete získat další informace o demagnetizačním tunelu? Potom kontaktujte společnost Goudsmit Magnetic Systems.

Produkty

Demagnetizační tunely s obdélníkovým průchodem

Určené pro dlouhé tenkostěnné produkty a materiály s nepravidelným povrchem. Lze je používat v kombinaci s dopravníkovým pásem nebo válcovým dopravníkem na produkty balené v krabicích nebo na paletách.

Více informací

Demagnetizační tunely s kruhovým průchodem

Vhodné k instalaci do potrubního systému a k demagnetizaci kulatých předmětů. Také pro spoje v tlačných pásech nebo kuličky v kuličkových ložiscích.

Více informací

Nízkofrekvenční demagnetizační tunely

Nízkofrekvenční demagnetizační tunely mají vysokou sílu průniku a jsou tedy vhodné pro silnostěnné nebo pevné předměty; také pro kalenou ocel nebo balené produkty.

Více informací