Probíhá filtrování...

Minerály (jemné)

Pro výrobu jemných minerálů, např. soli, dioxidu živce, křemene, hliníku (Al2O3) a titanu (TiO2), je čistota velmi důležitá. Protože železo se v přírodě nachází všude, i v minerálech vždy budou stopy železa. Jedním z míst, kde se používá mnoho minerálů, je odvětví výroby polovodičů. Když zpracovávaný minerální prášek obsahuje železné nečistoty, způsobuje to problémy ve výrobě. Naše nejsilnější bubnové separátory odstraňují velmi jemné železné nečistoty z minerálů a tím zajišťují, že hotový výrobek nebude obsahovat železo.

bubnový separátor na minerály

Produkty

Magnety s externími póly s manuálním rychlým čištěním

Tyto magnety s externími póly filtrují feromagnetické nečistoty z vedení s volným pádem. Čištění je rychlé a snadné, prováděné pomocí desky extraktoru (rychlé čištění).

Více informací

Magnety s externími póly s automatickým čištěním

Systémy s externími póly jsou dobrým řešením pro aplikace s velkým množstvím železných nečistot a pro místa s nemožným přístupem operátora. Automatické čištění bez zastavení výroby.

Více informací

Cleanflow s manuálním čištěním

Pro magnetickou filtraci malých množství kovových nečistot ze suchých volně proudících prášků a granulátů v beztlakovém potrubí. Manuální čištění (rychlé čištění).

Více informací

Tlaku odolné Cleanflow s manuálním čištěním

Pro magnetickou filtraci malých množství kovových nečistot ze suchých volně proudících prášků a granulátů v potrubí s tlakem do 1,5 bar. Manuální čištění (rychlé čištění).

Více informací

Cleanflow s poloautomatickým čištěním

Pro magnetickou filtraci malých množství kovových nečistot ze suchých volně proudících prášků a granulátů v beztlakovém potrubí. Poloautomatické čištění (Easy-clean).

Více informací

Cleanflow magnety s automatickým čištěním s přerušením toku

Vhodné pro použití v aplikacích s velkým množstvím kovových nečistot, kde není možný přístup obsluhy. Pro suché volně proudící prášky a granuláty. Automatické čištění se zastavením výroby.

Více informací

Cleanflow magnety s automatickým čištěním s přerušením toku - prachotěsné

Vhodné pro použití v aplikacích s velkým množstvím kovových nečistot, kde není možný přístup obsluhy. Pro suché volně proudící prašné prášky a granuláty. Automatické čištění se zastavením výroby.

Více informací

Cleanflow magnety s automatickým čištěním bez přerušení toku

Vhodné pro použití v aplikacích s velkým množstvím kovových nečistot, kde není možný přístup obsluhy. Pro suché volně proudící prášky a granuláty. Automatické čištění bez zastavení výroby.

Více informací

Cleanflow magnety s manuálním čištěním - rotační

Pro magnetickou filtraci malých množství kovových nečistot ze špatně proudících (např. mastných) prášků v beztlakovém potrubí. Manuální čištění (rychlé čištění).

Více informací

Cleanflow magnety s poloautomatickým čištěním - rotační

Pro magnetickou filtraci malých množství kovových nečistot ze špatně proudících (např. mastných) prášků v beztlakovém potrubí. Certifikace EHEDG. Poloautomatické čištění.

Více informací

Cleanflow magnety s automatickým čištěním bez přerušení toku - prachotěsné - rotační

Vhodné pro použití v aplikacích s velkým množstvím kovových nečistot, kde není možný přístup obsluhy. Pro špatně proudící (např. mastné) prášky a granuláty. Automatické čištění se zastavením výroby.

Více informací

Cleanflow magnety s automatickým čištěním bez přerušení toku - rotační

Vhodné pro použití v aplikacích s velkým množstvím kovových nečistot, kde není možný přístup obsluhy. Pro špatně proudící (např. mastné) prášky a granuláty. Automatické čištění bez zastavení výroby.

Více informací

Kaskádové magnety

Kaskádové magnety filtrují feromagnetické nečistoty z hrubých surovin a zajišťují optimální tok. Kaskádové uspořádání nutí produkt procházet v blízkosti tří deskových magnetů. Automatické čištění.

Více informací

Magnetické rošty/mřížové magnety

Magnetické rošty se často umisťují do místa vlévání/vsypávání a filtrují velmi jemné magnetické a slabě magnetické feromagnetické nečistoty z volně proudících prášků a granulátů. Často se používají pro kontrolní účely. Manuální čištění (rychlé čištění).

Více informací

Permanentní trubkové magnety

Nejúčinnější separační systém z hlediska poměru ceny a kvality. S výkonným feritovým magnetickým jádrem. Manuální čištění.

Více informací

Elektromagnetické trubkové magnety

Méně výkonné než permanentní verze, a přesto s plně automatickým čištěním (se zastavením výroby), a proto jsou vhodné pro automatické výrobní procesy.

Více informací

Feritové deskové magnety

Cenově dostupné. Závěsné umístění nebo instalace na vedení s volným pádem. Často se používají v recyklaci nebo k ochraně drtičů. Nevhodný pro potravinářství.

Více informací

Neodymové deskové magnety (Neoflux®)

Silné a kompaktní. Pro suché a mokré použití; také vhodné pro potravinářství.

Více informací

Bubnové separátory - standardní - 3 000 gauss

Použití ve skluzech s volným pádem pro prášky, granuláty, vlákninu a hrubé materiály. Nevhodné pro potravinářství.

Více informací

Magnetické filtry, průmyslové

Odolný filtr pro magnetické aplikace. K filtrování magnetických a slabě magnetických železných částic. Vhodný pro všechna odvětví. Manuální čištění (rychlé čištění).

Více informací

Magnetické filtry, průmyslové, pneumatické

Odolný filtr k filtrování magnetických a slabě magnetických železných částic na větších průměrech. Vhodný pro všechna odvětví. Poloautomatické čištění.

Více informací

Magnetické filtry, průmyslové, externí póly

Velmi odolný filtr, vhodný k filtrování železných nečistot z produktů, jako je celulóza v papírenském průmyslu. Velké pevné látky mohou také procházet, protože jim v průchodu nic nebrání. Manuální čištění.

Více informací

Magnetické tyče

Magnetické tyče jsou stavebními bloky mnoha magnetických systémů a používají se k filtrování toků produktů k odstranění velmi jemných feromagnetických a slabě magnetických částic (např. z obráběné nerezové oceli nebo oxidů železa).

Více informací

Deskové magnety do skluzu

Deskové magnety do skluzu se používají pro toky prášků v aplikacích s volným pádem nebo skluzem; jednoduché řešení k odstranění feromagnetických nečistot.

Více informací