Probíhá filtrování...

Stručný popis

Kompaktní mobilní demagnetizační zařízení je flexibilní a snadno se přesouvá. Ideální pro obtížně dostupná místa nebo když nepotřebujete provádět demagnetizaci denně.

Zjistit více

Vlastnosti

  • Snadný přesun
  • Pro silnostěnné nebo balené produkty
  • Pro prakticky libovolnou velikost produktu
Žádost o nezávaznou nabídku Potřebuji poradit
Mobile_demagnetiser3.jpg
  • Mobile_demagnetization_unit-jpg
  • Mobile_demagnetiser_detail-jpg
  • Demagnetizing_service_on_location5-jpg

Podrobný popis výrobku

Společnost Goudsmit vyvinula mobilní demagnetizační zařízení speciálně pro použití ve vašem vlastním prostředí, bez zásahu specialistů ze společnosti Goudsmit.
Demagnetizační zařízení se skládá ze speciálního demagnetizačního kabelu na praktickém vozíku. Omotáním kabelu kolem produktu se vytváří indukční cívka. Ovládací skříň vytváří silně střídavé magnetické pole rozptýlené síly. Napodobuje nepřenosný demagnetizační tunel a využívá stejný základní princip.

Řídicí vozík je vybaven rozhraním s předprogramovanými základními funkcemi, pomocí kterých můžete bez velkých znalostí demagnetizace, odstranit magnetismus z většiny běžných produktů. Demagnetizační systém je automaticky nakonfigurován k použití jednoduchým zodpovězením řady otázek na displeji.
Cívka poskytuje rychlý způsob navinutí a odvinutí kabelu, vozík poskytuje pohodlnou přenosnost. To vám poskytuje kompaktní flexibilní demagnetizační systém pro okamžité použití.

Tuto sadu rovněž používají naši vlastní specialisté, když vás navštíví za účelem poskytnutí našich demagnetizačních služeb na místě.

Filtr

Popis

Produkty

CenaSkladČíslo zbožíČíslo výrobkuPopis
Mobile_demagnetization_unit-jpgVíce informacíŽádost o nabídkuE0067741Kabelová cívka pro nízkofrekvenční demagnetizaci
Mobile_demagnetiser_Zoom2-jpgVíce informacíŽádost o nabídkuE0059750Ovládací skříň